O NÁS

Kto sme?

Sme ľudia, ktorí chcú pre svoje deti tak, ako každý rodič, len to najlepšie.

Žijeme v dobe, kedy dostupnosť a rozmanitosť výrobkov a služieb už nie je problémom ako v minulosti. No s rastúcou ponukou je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým, vybrať si správne, čo je dobré pre nás a pre naše deti.

Preto sme si vybrali spôsob života, založený na používaní prírodných výrobkov a čistej kozmetiky. Sme presvedčení, že naše fyzické i duševné zdravie je do veľkej miery ovplyvňované tým, ako sa stravujeme, ale aj aké produkty a kozmetiku denne používame.

Koža, ktorá je najväčším orgánom ľudského tela, by nemala byť zbytočne zaťažovaná cudzorodými prvkami. Mala by dýchať, získavať vitamíny a nie byť vystavená pôsobeniu chemicky agresívnych prípravkov.

Pri deťoch to platí o to viac, nakoľko spôsob starostlivosti o ich pokožku od útleho veku významne ovplyvní ich zdravie v neskoršom veku.

Máme zodpovednosť za zdravie a vývin našich vlastných detí, preto sme prijali filozofiu značky Sophie La Girafe Baby a pustili sme sa do rozvíjania a propagácie tejto značky na Slovensku a v Českej republike.

Organické zložky, výborné vlastnosti, elegantný a hravý dizajn – to všetko sa spája v produktoch značky Sophie La Girafe Baby.

Pozývame Vás do sveta detí, kde ich prirodzenosť, čistota a nevinnosť sprevádzajú už od narodenia.

O-nas-1.jpg Sophie-la-girafe-Baby-lifestyle-picture-
O-nas-2.jpg SLGBaby_allproducts%20-%20obr-%20dole.jp